::: + POWIĘKSZ TEKST ::: - ZMNIEJSZ TEKST ::: USTAW JAKO STRONE STARTOWĄ    ::: DODAJ DO ULUBIONYCH  ::: STRONA GŁÓWNA

INFORMACJA EUROPEJSKA W KOSZALINIE

   INFORMACJA EUROPEJSKA   tel./fax (094) 347 13 17   ul. Młyńska 2   75-054 Koszalin     

bela.gif (892 bytes)

 

 


 

 

Spotkanie informacyjne: Transgraniczne egzekwowanie i odzyskiwanie płatności w UE, 21.11.2013
Jak wyegzekwować zapłatę od nierzetelnego kontrahenta na terenie Unii Europejskiej? Jakie narzędzia prawa unijnego wykorzystać by odzyskać zapłatę za towar lub wykonaną usługę? Jak się przygotować się w tym zakresie do prowadzenia transgranicznej działalności gospodarczej? Regionalny Ośrodek Informacji Europejskiej zaprasza na spotkanie informacyjne.
czytaj więcej>>

Dyżur telefoniczny w redakcji Głosu Koszalińskiego: Dotacje UE i pożyczki na rozpoczęcie biznesu
Zapraszamy w najbliższa środę 6 listopada 2013 na dyżur informacyjny redakcji Głosu Koszalińskiego poświecony możliwościom ubiegania się o wsparcie finansowe Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W trakcie dyżuru będzie można uzyskać informacje o warunkach ubiegania się o dotacje "na start" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 6.2 Promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia dostępnymi w woj. zachodniopomorskim jeszcze w tym roku. Będzie można pytać również o możliwości i procedury wykorzystania preferencyjnych pożyczek na działalność gospodarczą finansowanych ze środków UE w ramach Inicjatywy JEREMIE, jako alternatywy w poszukiwaniu kapitału na działalność nowopowstałej firmy. Warto nadmienić iż w następnych programach unijnego wsparcia biznesu w latach 2014 -2020 będzie to dominująca forma finansowania zakładania i rozwoju firmy. Konsultanci Regionalnego Ośrodka Informacji Europejskiej czekają na telefony czytelników w godz. 10-11 pod nr 94/3473532.

Dotacje UE i pożyczki na rozpoczęcie biznesu, Koszalin 24.10.2013
Zapraszamy w najbliższy czwartek 24 października na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom ubiegania się o fundusze Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
czytaj więcej>>

Spotkanie informacyjne: Dotacje dla firm na e-biznes, Koszalin 05.07.2013
Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom ubiegania się o fundusze UE na e-biznes.
czytaj więcej>>

Bezpieczne wyjazdy do pracy w Unii Europejskiej, Koszalin 13.06.2013
Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie zaprasza w czwartek 13 czerwca na spotkanie informacyjne poświęcone prawnym i praktycznym aspektom poszukiwania i podejmowania pracy i samozatrudnienia w państwach Unii Europejskiej.
czytaj więcej>>

Dyżur telefoniczny w redakcji Głosu Koszalińskiego, Koszalin, 22.05.2013
Zapraszamy na dyżur eksperta Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej poświęcony prawnym i praktycznym aspektom podejmowania pracy w krajach Unii Europejskiej przez obywateli polskich. Pytania będzie można zadawać w godz. 10.00-11.00. Szczegóły w codziennych wydaniach dziennika.
czytaj więcej>>

Spotkanie informacyjne: Dotacje UE na start biznesu 10.05.2013 Koszalin
Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie zaprasza w piątek 10 maja na spotkanie informacyjne poświecone możliwościom ubiegania się o fundusze Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
czytaj więcej>>

Spotkanie informacyjne: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw na obszarach wiejskich, Koszalin, 11.04.2013
Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone naborowi wniosków dla mikroprzedsiębiorców w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
czytaj więcej>>

Dyżur telefoniczny w redakcji Głosu Koszalińskiego, Koszalin, 25.03.2012
Zapraszamy na dyżur eksperta RCIE poświęcony najbliższemu naborowi wniosków do działania 312 Tworzenie i rozwój mikroprzedsiebiorstw Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Pytania będzie można zadawać w godz. 10.00-11.00. Szczegóły w codziennych wydaniach dziennika
Relację z dyżuru można przeczytaj tutaj

Spotkanie informacyjne: Dotacje UE dla firm w handel i usługi na obszarach zależnych od rybactwa Koszalin, 20.03.2013
Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie wraz z Mieleńską Lokalną Grupą Rybacką zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone dotacjom dla firm na obszarach zależnych od rybactwa
czytaj więcej>>

Spotkanie informacyjne: Finansujemy e-biznes, Koszalin 21.02.2013
Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom ubiegania się o fundusze UE na e-biznes.
czytaj więcej>>

Fundusze unijne na biznes w 2013 roku, Koszalin - 31.01.2013
Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone dostępnym w 2013 roku dotacjom i pożyczkom ze środków UE dla przedsiębiorców i osób rozpoczynających działalność gospodarczą.
czytaj więcej>>

Spotkanie informacyjne: Jak pracować w państwach Unii Europejskiej, Koszalin, 05.12.2012
Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie zaprasza w środę 5 grudnia na spotkanie informacyjne adresowane do zainteresowanych zatrudnieniem w państwach Unii Europejskiej, w tym poszukiwaniem i podejmowaniem pracy, zakładaniem działalności gospodarczej w ramach samozatrudnienia oraz delegowaniem pracowników do wykonywania usług.
czytaj więcej>>

Nowości w serwisie dla przedsiębiorców

Udostępniamy informacje na temat funkcjonowania na Jednolitym Rynku Unii Europejskiej, dostępnych funduszy UE na rozwój i inwestycje w firmach, przydatne linki do stron poświeconych wymianie handlowej, certyfikacji, zagadnieniom prawnym i finansowym

czytaj więcej >>

Nowe materiały edukacyjne dla Szkolnych Klubów Europejskich 

Prezentujemy materiały pomocne w realizacji edukacji europejskiej w szkołach na lekcjach oraz zajęciach pozalekcyjnych

czytaj więcej >>

 

 AKTUALNOŚCI WIADOMOŚCI Z REGIONU PRZEWODNIK TEMATYCZNY
DOKUMENTY I AKTY PRAWNE PUBLIKACJE INNE STRONY KIM JESTEŚMY KIM JESTEŚMY
NASZE ZADANIA KONTAKT ARCHIWUM e-mail

Copyright 2001-2012 Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Koszalinie. All rights reserved.